21/03/2017

UP Bonus partnerem pierwszej edycji BENEFITS FESTIVAL 2017

KONFERENCJA

09.02.2017

 

Up Bonus był partnerem konferencji BENEFITS FESTIVAL, która odbyła się 9 lutego w Warszawie.

Było to pierwsze tego typu wydarzenie dla osób zawodowo zajmujących się tematyką benefitów pracowniczych. W jednym miejscu udało się zgromadzić ponad 400 uczestników, partnerów, wystawców oraz przedstawicieli mediów.

Na konferencji przedstawiono najnowsze trendy rynku benefitów pracowniczych, badania dotyczące świadczeń pozapłacowych. Nie zabrakło także bardzo dynamicznych i cieszących się dużym zainteresowaniem punktów programu jak na przykład wystąpienie mówcy biznesowego Pana Szymona Kudły.Replica Watches

 

Up Bonus był partnerem konferencji BENEFITS FESTIVAL

Up Bonus był partnerem konferencji BENEFITS FESTIVALUp Bonus był partnerem konferencji BENEFITS FESTIVAL

 

 

 

 

 

 

Poza główną częścią merytoryczną na odwiedzających czekały stoiska z ofertą benefitów pracowniczych, stoły eksperckie, strefy rozmów biznesowych, relaksu i integracji, a także wiele niespodzianek, konkursów i atrakcji. Zapewniona przez organizatora atmosfera sprzyjała rozmowom, wymianie doświadczeń i nawiązywaniu kontaktów biznesowych.

 

W drugiej części wydarzenia Podczas BF miały też miejsce prezentacje finalistów BEST BENEFITS STRATEGY 2017 – konkursu na najciekawszą politykę świadczeń pozapłacowych w kategorii duża firma z kapitałem zagranicznym.

 

 

 

 

 

 

         

 

Z naszej perspektywy było to udane wydarzenie branżowe, które ma szansę wpisać się na stałe w kalendarz ważnych spotkań ekspertów rynku benefitów pracowniczych.

 

 

 

Pełna foto-relacja z wydarzenia dostępna jest na stronie organizatora:  http://benefitsfestival.pl/po-festivalu/

 tag replikas sale

 rolex datejust ii

 panerai automatic tourbillon