04/01/2018

Platforma Openbenfit najlepszym rozwiązaniem bezgotówkowym 2017 roku według Digital Payments

Gala Digital Payments
12 – 13 grudnia 2017

 

 

Platforma Openbenefit została zwycięzcą w konkursie na „ Najlepszy produkt / rozwiązanie bezgotówkowe w Polsce w 2017 roku” Wyniki ogłoszono podczas tegorocznej Polskiej Gali Digital Payments, która towarzyszyła Konferencji Central European Digital Payments w Warszawie w dniach 12-13 grudnia 2017r

 

Konferencja Central European Digital Payments (wcześniej pod nazwą Central European Electronic Card) to od szesnastu lat

największe i najważniejsze w Polsce spotkanie polskich replica rolex i zagranicznych specjalistów reprezentujących branżę nowoczesnych metod płatności.

Imprezie towarzyszy Polska Gala, na której zawsze niemałe emocje budzi ogłaszanie wyników konkursów na najlepsze rozwiązania bezgotówkowe, w danym roku, a także nagradzanie laureatów.

Od kilku lat kluczowe zagadnienia, na które zgłaszają zapotrzebowanie uczestnicy konferencji dotyczą min.: Commerce, Payment,  FinTech, Mobility, RegTech, Identity, Security, Smart City. Właśnie te tematy tworzyły główną oś programową tegorocznej konferencji i Gali.

Zaszczytny tytuł na „Najlepszy produkt/ rozwiązanie bezgotówkowe w Polsce w 2017 roku” przypadł Platformie Openbenfit.

Platforma Openbenefit  to nowoczesne internetowe rozwiązanie do zarządzania środkami przyznanymi użytkownikom w ramach

programów kafeteryjnych oraz wsparcia sprzedaży.

Dzięki Openbenefit można nagradzać pracowników, zarządzać Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych, a także organizować programy premiowe i lojalnościowe.

Najważniejsze cechy platformy Openbenefit, które zdają się potwierdzać jej przewagę konkurencyjną to min. możliwość pełnej customizacji platformy i katalogu nagród oraz brak jakiejkolwiek logistyki przy ich dystrybucji.

 

W ramach Openbenefit może zostać wygenerowana dowolna ilość e-kont stanowiących wirtualną portmonetkę, doładowywaną przez klienta korporacyjnego, a zarządzaną przez uczestnika programu, dzięki której może sam dokonywać zakupów w ramach oferty świadczeń dostępnych na platformie, zamawiać kary przedpłacone czy dokonywać wypłat środków z bankomatu. To oznacza, że użytkownicy mogą swobodnie łączyć różne rodzaje płatności, a jeśli środki fake watches własne na e-koncie będą już wykorzystane, mogą dalej płacić za oferty z własnych zasobów  ( karta bądź przelew) przez cały rok niezależnie od tego czy środki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych zostały już wykorzystane czy nie.

 

Openbenefit to inteligentny system motywacyjno – płatniczy, który idealnie wpisał się w aktualne trendy rynku płatności bezgotówkowych. W swojej funkcjonalności i istocie dba również o ważny aspekt współczesnego zarządzania jakim jest nowoczesna komunikacja marketingowa. Openbenefit to tak na prawdę uniwersalne narzędzie do komunikacji z pracownikami i uczestnikami programów, dzięki któremu kompleksowo i szybko można komunikować się ze swoimi odbiorami przez spersonalizowaną komunikację ( materiały drukowane, e-mailingi przygotowane w barwach firmowych, kampanie sms itp.)

 

 

 high quality cartier

 5127 patek iwc

Szczegółowe informacje o Gali i Konferencji są dostępne na stronie: http://kartowagala.pl/
rolex watch band