07/12/2015

Up Bonus po raz kolejny wspiera SZLACHETNĄ PACZKĘ

INFORMACJA PRASOWA

Up Bonus, który dostarcza systemy premiowania i motywowania, po raz kolejny wspiera SZLACHETNĄ PACZKĘ, inicjatywę Stowarzyszenia WIOSNA. W tym roku przekaże na ten szlachetny cel całkowity dochód ze sprzedaży ofert w grudniu na Openbenefit.pl – strony konsumenckiej firmy. Dodatkowo, Up Bonus we współpracy z firmą OpenCard, przekażą każdemu z wolontariuszy – całkowicie bezpłatnie – indywidualny, elektroniczny dostęp do programu OpenCard.

Szlachetna Paczka PNG

SZLACHETNA PACZKA w wyjątkowy sposób inspiruje ludzi do dawania i dzielenia się – to dla Up Bonus, firmy, która na co dzień zajmuje się motywowaniem ludzi, wyjątkowa inicjatywa. W tym roku firma przekaże na wsparcie projektu środki pochodzące z całkowitej marży ze sprzedaży ofert w grudniu, kiedy notowane jest największe zainteresowanie usługami na Openbenefit.pl – strony konsumenckiej firmy Up Bonus.

 

Up Bonus wierzy, że to ludzie są siłą napędową każdej organizacji. To wolontariusze SZLACHETNEJ PACZKI są bohaterami sukcesu tego projektu, dlatego w tym roku firma chce wesprzeć również ich. We współpracy z firmą partnerską OpenCard, firmy przekazały każdemu z wolontariuszy – całkowicie bezpłatnie – indywidualny dostęp do aplikacji mobilnej OpenCard, która daje możliwość skorzystania w całej Polsce z oferty sieci 900 gastronomicznych placówek partnerskich, w których można uzyskać stały rabat: 50% na jedzenie lub 30% na cały rachunek.

Wolontariusze SZLACHETNEJ PACZKI docierają z pomocą do osób najbardziej ubogich. Zauważają problemy, na które inni są obojętni lub boją się zareagować. Wolontariusze odnajdują potrzebujących w swoim mieście, spotykają się z nimi w ich domach, diagnozują sytuację i podejmują decyzję o włączeniu do projektu. Następnie dbają o przygotowanie jak najlepszej jakości pomocy przez darczyńców. Są ekspertami w walce z biedą. Cieszymy się, że w tym najcięższym okresie wzmożonej pracy, Up Bonus wraz z OpenCard zaoferowali swoją pomoc, nie tylko samemu projektowii, ale także naszym wolontariuszom – powiedziała Anna Sroka ze Stowarzyszenia WIOSNA. Up Bonus zapewnia wsparcie finansowe i dostęp do aplikacji mobilnej OpenCard

Oprócz wsparcia finansowego i dostępu do OpenCard, Up Bonus wspiera SZLACHETNĄ PACZKĘ w sposób możliwie najprostszy – pracownicy firmy wezmą bezpośredni udział w kompletowaniu paczki dla jednej z potrzebujących rodzin.

Cieszę się, że w tym roku możemy wesprzeć SZLACHETNĄ PACZKĘ w tak różnorodny sposób. Niedawno przeprowadzaliśmy rebranding, zmieniamy się by podkreślić nasze zaangażowanie – dla firm, dla ludzi. Wierzymy, że to ludzie są wartością, która tworzy sukces organizacji, dlatego chcieliśmy wesprzeć również wolontariuszy projektu – powiedziała Anna Buczak odpowiedzialna za działania marketingowe w Up Bonus. Chciałabym też podziękować wszystkim pracownikom Up Bonus, którzy zaangażowali się w tę inicjatywę – dodała.