21/10/2015

Up Bonus wprowadza kęsKartę

Up Bonus, który dostarcza systemy premiowania i motywowania, od 19 października oferuje kęsKartę, absolutną nowość na rynku kart żywieniowych. Nowa karta łączy cechy dotychczasowych kart żywieniowych, oferowanych pracownikom przez pracodawców w ramach programów motywacyjnych, i ofertę OpenCard, która oferuje unikalny program rabatowy w punktach gastronomicznych na terenie Polski.

W ten sposób pracownicy otrzymają do ręki unikatowy produkt, którym będą mogli zapłacić za posiłki w ponad 20 000 punktach gastronomicznych a w 900 placówkach partnerskich OpenCard w całej Polsce uzyskać rabat. W każdej restauracji partnerskiej OpenCard pracownik z kęsKartą otrzymuje stały rabat: 50% na jedzenie lub 30% na cały rachunek. Płatność kęsKartą może objąć posiadacza karty i osoby towarzyszące, nawet do 12 osób.KES_INF.PRASOWA

Atrakcyjność wspólnego rozwiązania Up Bonus i Opencard podnosi aplikacja mobilna na smartfony, która jest dostosowana do wszystkich platform. Wyszukuje ona restauracje znajdujące się w pobliżu oraz wytycza do nich trasę.

Placówki partnerskie OpenCard, w których można użyć kęsKartę to: ok. 900 restauracji 83 pizzerii, 50 kawiarni, a nawet bardzo modne teraz food trucki. Najwięcej punktów gastronomicznych objętych ofertą znajduje się w Warszawie (180), Gdańsku (80) i Krakowie (56). Każdego miesiąca oferta OpenCard zwiększa się o 50 restauracji.

Poza popularnymi restauracjami płatność kęsKartą jest akceptowana także w modnych i nagradzanych w konkursach kulinarnych warszawskich restauracjach jak: Signature, Moonsfera, czy San Lorenzo.

kęsKarta jest naszym najnowszym produktem, który tworzy nowy standard na rynku. Jestem przekonana, że będzie też jednym z najbardziej popularnych. Jest on bardzo atrakcyjny zarówno dzięki swojej unikatowej konstrukcji, ale również cenowo” – powiedziała prezes Up Bonus, Márta Nagy. „Dzięki kęsKarcie, z której można korzystać także po godzinach pracy, pracodawcy mogą osiągnąć to, co do tej pory nie zawsze było możliwe, czyli wpływ na pozytywne doświadczenia pracownika także poza firmą”. – dodała Márta Nagy.

KORZYŚCI Z KARTĄ

kęsKarta jest stosowana jako forma finansowania posiłków, która do kwoty 190 zł miesięcznie na pracownika zgodnie z obowiązującymi przepisami¹ nie powoduje zwiększenia podstawy wymiaru składki ZUS. Dzięki temu, kęsKarta jest rozwiązaniem optymalizującym koszty w firmie i jednocześnie dającym pracownikom satysfakcję z użyteczności programu Opencard.

kęsKarta może być także stosowana przez pracodawcę jako karta przedpłacona dla pracowników wyjeżdżających w delegację. Wtedy, dzięki rabatom, pozwala ona na istotne oszczędności dla firm.

¹ Zgodnie z §2, ust 1 pkt 11 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dn. 18 grudnia 1998 r. (Dz. U. 1998, nr 161, poz. 1106, z późniejszymi zmianami, ostatnia zmiana: Rozporządzenie Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Socjalnej z dn. 15 listopada 2004 Dz.U. z 2004 r., nr 243, poz. 2434)
FRAGMENT INFORMACJI PRASOWEJ Z DNIA 21.10.2015