Upominki
dla partnerów biznesowych
i pracowników

Nowoczesna forma obdarowywania
koszami podarunkowymi
i utrzymywania relacji
z: partnerami biznesowymi,
kontrahentami, pracownikami.
  • Pełną personalizacja dla klienta
  • Samodzielny wybór upominku przez Obdarowanego
  • Bezpieczny prezent z wysyłką do Obdarowanego

Nasze Kolekcje Upominków

Nasze Kolekcje Upominków to kompozycja wyjątkowych produktów sprowadzanych z różnych stron świata, starannie wyselekcjonowanych z dbałością o każdy szczegół. To elegancki i wygodny sposób obdarowywania. Wśród składników naszych Kolekcji znajdują się min. produkty Made in Poland, vegan, bezglutenowe, BIO, dla niej i dla niego.

Nasze produkty pakowane są w gustowne kartonowe opakowania w przypadku wina lub w drewniane skrzynie z zasuwanym wieczkiem w przypadku zestawów prezentowych.

Bezpieczne Upominki z dostawą bezpośrednio do Obdarowanego

Zapewnij wymarzony prezent i 100% bezpieczeństwa sobie i swoim klientom.
Wybierz kolekcję Upominków, którą przekażesz Odbarowanemu. Na stronie z Twoim logo Twój klient lub pracownik wybiera swój wymarzony upominek. My wysyłamy wybrany upominek bezpośrednią do Obdarowanego

Możliwość Personalizacji Platformy Up Upominek
dzięki której Obdarowany wybierze jeden z dedykowanych dla niego upominków dostępnych w ramach wybranej przez Ciebie kolekcji.

Dajemy Ci możliwość dostosowania platformy Up Upominek do Twoich potrzeb.
Zaprojektujemy platformę w taki sposób, aby wyglądała jak Twoja strona firmowa.

Personalizacja voucherów. Własne upominki

Personalizaowane vouchery w formie drukowanej lub elektronicznej z Twoim logo, życzeniami świątecznymi – sprawią, że Upominek, który przekażesz będzie na długo zapamiętany. To jaki rodzaj vouchera wybierzesz, zależy od Ciebie.

Potrzebujesz w elegancki sposób podarować własne gadżety? Nie ma sprawy – zamieścimy je na Platformie Up Upominek, dodamy do wybranej przez Ciebie Kolekcji Upominków, tak aby Obdarowany mógł dodatkowo wybrać np. Twój kalendarz lub długopis.

Zaciekawiły Cię nasze rozwiązania?

Skontaktuj się z nami!