Wybierz najlepszy podarunek na święta dla swoich Pracowników

Świąteczny czas to idealna okazja by podziękować Pracownikom za ich pracę, dodatkowo zmotywować, a także utrzymać dobre relacje. Wydaje się to dość oczywiste i mało skomplikowane, jednak gdy przychodzi do wyboru upominków, które ucieszą każdego, nie jest już takie proste. Piękne kalendarze z logo, które w dobie elektronicznych rozwiązań najczęściej trafiają do szuflady, tuż obok kolejnych słuchawek czy power banków – a to tylko jedne z wielu przykładów.

Co zatem wybrać? Nasze 20 letnie doświadczenie na rynku benefitów niezmiennie podpowiada nam jedno: najlepszy prezent to taki, który Pracownik… wybierze sobie sam! Czy to możliwe? Z Up Bonus jak najbardziej!

Wśród naszych rozwiązań przygotowanych właśnie na takie okazje jak święta czy podsumowanie roku popularnością cieszy się co roku Karta Podarunkowa. Jakie są jej zalety? Przede wszystkim dowolność wyboru przez Pracownika na co wykorzysta swój upominek. Wraz z kartą otrzymuje on także bezterminowy dostęp do platformy z atrakcyjną ofertą znanych marek, możliwością zakupu środkami własnymi, a także kontroli nad środkami i bezpieczeństwem swojej karty. Jakie korzyści ma Pracodawca? Karta Podarunkowa pozwala wykorzystać środki z ZFŚS i podlega zwolnieniu z podatku dochodowego do 2000 PLN na Pracownika. Ponadto karta na dłużej pozostaje w pamięci obdarowanego niż zwykły przelew na konto. 

Niekwestionowanym liderem wśród świątecznych benefitów jest natomiast EKOnto Podarunkowe UpGift. Zachowuje ono wszystkie zalety karty umożliwiając nawet wypłatę gotówki z bankomatu Euronet. Dodatkowo umożliwia wybór z wielu fantastycznych ofert naszych Partnerów z różnych branż, skorzystanie z atrakcyjnych rabatów i możliwość zakupu środkami własnymi. Jest to rozwiązanie ekologiczne, nowoczesne, z najszybszym i bezproblemowym dostępem do środków. 

Nie zostawiamy w potrzebie także Pracodawców stawiających na tradycyjne rozwiązania. Up Upominek to nowoczesna forma obdarowywania z możliwością pełnej personalizacji, a nawet wyboru upominku przez obdarowanego. Wśród szerokiego wachlarza pomysłów na upominki znajdują się atrakcyjne zestawy prezentowe dla dorosłych i dzieci, doskonałe wina czy elektroniczne vouchery z możliwością dostosowania oferty dokładnie do Twoich potrzeb.

Jeśli wybór najlepszego upominku dla Pracowników nadal nie jest dla Ciebie oczywisty, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasz doświadczony zespół jest do Twojej dyspozycji, gotowy doradzić najlepsze rozwiązanie.

Zapytaj o rozwiązania
dla Marketingu & Sprzedaży

Chcesz porozmawiać
o naszych rozwiązaniach dla Twojej firmy?

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!