Platforma Openbenfit najlepszym rozwiązaniem bezgotówkowym 2017 roku według Digital Payments

Platforma Openbenefit została zwycięzcą w konkursie na „ Najlepszy produkt / rozwiązanie bezgotówkowe w Polsce w 2017 roku” Wyniki ogłoszono podczas tegorocznej Polskiej Gali Digital Payments, która towarzyszyła Konferencji Central European Digital Payments w Warszawie w dniach 12-13 grudnia 2017r

Krótka relacja z wydarzenia

 

7 listopada br. W Domu Technika NOT, odbyła się uroczysta Gala „Laur Innowacyjności 2018”. Podczas Gali wręczono Złote, Srebrne i Brązowe Laury oraz wyróżnienia przyznane przez Kapitułę Konkursu 23 podmiotom naukowym i gospodarczym w 9 kategoriach.

W Gali wzięli udział m.in. Sławomir Mazurek podsekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska, Małgorzata Szczepańska – Dyrektor Departamentu Programów Wsparcia Innowacji i Rozwoju w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju oraz władze FSNT-NOT z prezes Ewą Mańkiewicz-Cudny na czele.

 

Platforma Openbenefit  to nowoczesne internetowe rozwiązanie do zarządzania środkami przyznanymi użytkownikom w ramach programów kafeteryjnych oraz wsparcia sprzedaży.

Dzięki Openbenefit można nagradzać pracowników, zarządzać Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych, a także organizować programy premiowe i lojalnościowe.

Najważniejsze cechy platformy Openbenefit, które zdają się potwierdzać jej przewagę konkurencyjną to min. możliwość pełnej customizacji platformy i katalogu nagród oraz brak jakiejkolwiek logistyki przy ich dystrybucji.

 

 

W ramach Openbenefit może zostać wygenerowana dowolna ilość e-kont stanowiących wirtualną portmonetkę, doładowywaną przez klienta korporacyjnego, a zarządzaną przez uczestnika programu, dzięki której może sam dokonywać zakupów w ramach oferty świadczeń dostępnych na platformie, zamawiać kary przedpłacone czy dokonywać wypłat środków z bankomatu. To oznacza, że użytkownicy mogą swobodnie łączyć różne rodzaje płatności, a jeśli środki fake watches własne na e-koncie będą już wykorzystane, mogą dalej płacić za oferty z własnych zasobów  ( karta bądź przelew) przez cały rok niezależnie od tego czy środki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych zostały już wykorzystane czy nie.

Openbenefit to inteligentny system motywacyjno – płatniczy, który idealnie wpisał się w aktualne trendy rynku płatności bezgotówkowych. W swojej funkcjonalności i istocie dba również o ważny aspekt współczesnego zarządzania jakim jest nowoczesna komunikacja marketingowa. Openbenefit to tak na prawdę uniwersalne narzędzie do komunikacji z pracownikami i uczestnikami programów, dzięki któremu kompleksowo i szybko można komunikować się ze swoimi odbiorami przez spersonalizowaną komunikację ( materiały drukowane, e-mailingi przygotowane w barwach firmowych, kampanie sms itp.)

Szczegółowe informacje o Gali i Konferencji są dostępne na stronie: http://kartowagala.pl/

Facebook
LinkedIn

Zapytaj o rozwiązania
dla Marketingu & Sprzedaży

Chcesz porozmawiać
o naszych rozwiązaniach dla Twojej firmy?

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!